KUNZER - startovací zdroj Ultracap CSC 12/800

Zdarma
Obrázek
Bezbateriový značkový startovací booster. Startovací proud 800A. Použití pro 12V systémy.
7 819 Kč
6 462 Kč bez DPH
Obvykle 2-5 dní
GLS 84 kč
Česká pošta 109 Kč
Top Trans 179 Kč
Kurýr Najbert (Praha) 149 Kč
Osobní odběr Zdarma

Více o dopravě

Kód105008
VýrobceKunzer
Záruka24 měsíců
PopisTechnické parametryKe stažení

Kompaktní kondenzátorový startbooster. Umožňuje nastartování vozidla prakticky v jakýchkoliv podmínkách, a to kdykoliv. Stačí, aby Vaše autobaterie neklesla pod napětí 3V.

Návod k obsluze
-Booster stačí připojit k baterii, zapnout a vyčkat, než se osazené kondenzátory zcela nabijí. Stav nabití kondenzátorů je zřetelně indikován blikající LED na stupnici 5-14V.
-Poté, co LED přestanou blikat a dojde k souvislému rozsvícení stupnice dle dosaženého napětí, je booster zcela připraven k použití a je možné otočit klíčkem v zapalování a vozidlo nastartovat. Celý proces nabíjení kondenzátorů trvá přibližně 2 minuty.

Výhody
- Booster je vybaven také funkcí "GLOW" pro startování naftových motorů. Díky této funkci si booster ponechává dostatečné napětí jak pro žhavení, tak i pro samotné
nastartování motoru.
- Jeho obsluha je velmi jednoduchá a narozdíl od standardních bateriových boosterů je díky absenci rozměrné a těžké baterie dosaženo velmi kompaktní velikosti a nízké váhy, takže je možné booster používat i na cestách.

Obsah balení
Je dodáván včetně příslušenství ke startování vozidel, jejichž baterie nedosahuje ani 5V
- Konektorem pro připojení do autozapalovače a nabití v jiném vozidle

Nabíjení
Lze dobít pomocí USB kabelu pro připojení a nabití z Notebooku, nebo běžného externího záložního zdroje, např. pro mobilní telefony (USB kabel není součástí balení). Standardní bateriové boostery je zapotřebí udržovat v kondici pravidelným nabíjením baterie, aby nedošlo ke ztrátě její kapacity. Pokud je baterie udržována a v dobré kondici,
zvládne max 100-250 nabíjecích cyklů. V případě UltraCap boosterů povinnost údržby odpadá. Životnost kondenzátorů je vysoká, zvládne až 20 000 cyklů. Zároveň s boosterem již nebudete čekat dlouhé hodiny, než se nabije baterie boosteru, když zrovna potřebujete nastartovat a odjet. Prostě ho připojíte k baterii, počkáte cca 2 minuty, startujete a můžete jet.

Materiál
Povrch je potažen tenkou gumovou vrstvou, která i v mrazivých podmínkách zaručuje pevný a jistý úchop.

VýrobceKunzer
Dokumenty ke stažení
Soubory
Návod