Autobaterie VARTA Blue Dynamic EFB (START-STOP) 80Ah, 12V (N80)

Obrázek
Autobaterie Varta START-STOP s technologií EFB. Kapacita baterie 80Ah, napětí 12V, plus pól vpravo, startovací proud 730A, rozměry baterie (mm) 315 x 175 x 190, zcela bezúdržbová, akumulátor obsahuje kapalný elektrolyt.
3 503 Kč
2 895 Kč bez DPH
Obvykle 2-5 dní
GLS 84 kč
Česká pošta 109 Kč
Top Trans 179 Kč
Kurýr Najbert (Praha) 149 Kč
Osobní odběr Zdarma

Více o dopravě

Kód580500
PNkod:
VýrobceVarta
Záruka24 měsíců
PopisTechnické parametryKe stažení
Autobaterie VARTA Start-Stop Blue Dynamic EFB 80Ah Posuňte se o stupeň výš k baterii VARTA Blue Dynamic EFB a získejte skvělou a výjimečnou baterii, určenou pro vysoké výkony. Díky pokročilé technologii EFB, která je vhodná pro vozy s technologií Start-Stop, jež během jedné cesty mnohokrát startují, mají baterie VARTA Blue Dynamic EFB oproti konvenčním bateriím dvojnásobnou životnost. Hlavní výhody Autobaterie VARTA Start-Stop Blue Dynamic EFB - Dvojnásobná životnost ve srovnání s konvenčními bateriemi - Zkonstruována pro vozy s konvenční technologií Start-Stop - Technologie VARTA® EFB (Enhanced Flooded Battery) se stabilně vysokým výkonem pro vozidla s bohatou výbavou - Pomáhá chránit životní prostředí s programem ecosteps® - Čistá výroba – o 20 % nižší spotřeba energie a o 20 % nižší znečištění vzduchu - Mřížka PowerFrame® pro velkou startovací sílu - Vyvinuta podle nejvyšších evropských standardů POWER FRAME Od června roku 2008 jsou autobaterie VARTA black dynamic nově s jedinečnou patentovanou technologií výroby pozitivní mřížky PowerFrame. Tato technologie za studena vylisované mřížky má nebývalý pozitivní vliv na korozi mřížky a schopnost přenášet vysoké proudy. Výhody této technologie pocítíte např. při startu za studena a hlavně v delší životnosti Vaší baterie Varta!
umístění kontaktů0, (PLUS) pól vpravo
typ kontaktů1, (plus průměr 19,5, mínus průměr 17,9)
typ baterieBezúdržbová (kyselinová)
typ uchyceníB13
vlastnostiDvojnásobná cyklická odolnost
připravena k použitíano
hmotnost22kg
kód výrobce580500
kapacita Ah80Ah
startovací proud [A]730A
délka [mm]315
šířka [mm]175
výška [mm]190
napětí [V]12V
VýrobceVarta
Dokumenty ke stažení
Soubory
Datasheet
Varta Blue Dynamic

Hledáte spolehlivou všestrannou autobaterii? Vyberte si baterii VARTA BLUE DynamicBlue Dynamic je nejprodávanější baterie a odpovídá požadavkům na originální vybavení vozu, ve své třídě mají tyto autobaterie Varta nejvyšší startovací výkon a mají největší kapacitu zatížení. Tento vysoce kvalitní produkt je ideální pro vozy všech tříd.

Hlavní výhody Varta Blue Dynamic

- Blue Dynamic je vhodná pro vozy všech tříd

- Optimální startovací výkon za studena až 110 % ve srovnání s konvenčními autobateriemi

- Technologie Power Frame

- Baterie splňují požadavky na originální vybavení