Akumulátor (baterie) Leaftron LTX12-9 T2, 12V - 9Ah
Akumulátor (baterie) Leaftron LTX12-9 T2, 12V - 9Ah
Akumulátor (baterie) Leaftron LTX12-9 T2, 12V - 9Ah (1)

Akumulátor (baterie) Leaftron LTX12-9 T2, 12V - 9Ah

Řada akumulátorů LTX je speciálně vytvořena pro aplikace s vyšším stupněm vybíjení. LTX12-9 T2 je vytvořena jako malá a lehká baterie, se servisní životností až 8 let v režimu „standby" nebo na více jak 260 cyklů vybití. Bezúdržbové,uzavřené a pracující v jakékoli poloze.
545 Kč 450 Kč bez DPH
Obvykle 2-5 dní
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
Kód104265PNkod:VýrobceLeaftronZáruka24 měsíců

LTX12-9 T2 - záložní, bezúdržbový, VRLA, uzavřený, akumulátor. Technologie AGM. Určený nejen pro záložní zdroje UPS, EZS, EPS atd.

Řada akumulátorů LTX je speciálně vytvořena pro aplikace s vyšším stupněm vybíjení. LTX12-9 T2 je vytvořena jako malá a lehká baterie, se servisní životností až 8 let v režimu „standby" nebo na více jak 260 cyklů vybití. Díky své inovované konstrukci, se zvýšil výkon LTX řady o více jak 20% oproti ostatním porovnatelným produktům. Tak jako ostatní baterie Leaftron, jsou i tyto akumulátory bezúdržbové, vysoce účinné, uzavřené a pracující v jakékoli poloze.

Upozornění!
Uzavřené bezúdržbové akumulátorové baterie VRLA lze obyčejnou nabíječkou na autobaterie snadno zničit. Informujte se o správné nabíječce v sekci Nabíječky.

Ochrana životního prostředí
Recyklujeme :)

Recyklujte s námi. Tonery, drobný elektroodpad a baterie naši zákazníci mohou zanechat na naší kamenné prodejně Praha 10 - Hostivař, Pražská 68/12 a my je za pomoci ZDE uvedených společností, necháme ekologicky zlikvidovat.

Jsme zapojeni a podporujeme 1 evropský den recyklace baterií. U obsluhy na prodejně si můžete zdarma dokonce vyžádat i jednu ze čtyř krabiček Ecochees do které lze sbírat vybité baterie v pohodlí domácností, kanceláří, školek, škol nebo ve vašem zaměstnání.
VýrobceLeaftron
kapacita Ah9
hmotnost2,75kg
délka [mm]151
šířka [mm]65
výška [mm]100
napětí [V]12
typ kontaktůFaston 6,3 mm
typ bateriebezúdržbový, typ AGM (zvaný též jako gelový)
připravena k použitíano, nabitá
VýrobceLeaftron
kapacita Ah9
hmotnost2,75kg
délka [mm]151
šířka [mm]65
výška [mm]100
napětí [V]12
typ kontaktůFaston 6,3 mm
typ bateriebezúdržbový, typ AGM (zvaný též jako gelový)
připravena k použitíano, nabitá
PopisParametryAlternativní produktyKe stažení
Zasílání novinek
Chcete být pravidelně informováni o novinkách a zvýhodněných akcích?
Přihlašte se k odběru novinek
Zasílat

Topbaterie.cz – specialista na baterie

Více než 10 let se specializujeme na baterie, akumulátory a příslušenství. Nabízíme široký výběr autobaterií, motobaterií, trakčních a záložních baterií, spotřebních i průmyslových článků a baterií pro aku nářadí, notebooky, smartphony, fotoaparáty nebo robotické vysavače. V nabídce naleznete také nabíječky, startovací boostery, testery a další příslušenství.

© 2026 TOP BATTERY s.r.o. - všechna práva vyhrazenaZačátek stránky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

Proč nakupovat u nás?

Specialista na baterie

Kamenná prodejna

Zboží skladem

Nízké ceny