Akumulátor (baterie) Leaftron LTX12-5,4 T2, 12V - 5,4Ah

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Řada akumulátorů LTX je speciálně vytvořena pro aplikace s vyšším stupněm vybíjení. LTX12-5,4 T2 je vytvořena jako malá a lehká baterie, se servisní životností až 8 let v režimu „standby" nebo na více jak 260 cyklů vybití. Bezúdržbové, uzavřené.
529 Kč
437 Kč bez DPH
Skladem ihned k dispozici
GLS 84 kč
Česká pošta 109 Kč
Top Trans 179 Kč
Kurýr Najbert (Praha) 149 Kč
Osobní odběr Zdarma

Více o dopravě

Kód103061
PNkod:
VýrobceLeaftron
Záruka24 měsíců
PopisTechnické parametryKe stažení

LTX12-5,4 T2 - záložní, bezúdržbový, VRLA, uzavřený, akumulátor. Technologie AGM. Určený nejen pro záložní zdroje UPS, EZS, EPS atd.

Řada akumulátorů LTX je speciálně vytvořena pro aplikace s vyšším stupněm vybíjení. LTX12-5,4 T2 je vytvořena jako malá a lehká baterie, se servisní životností až 8 let v režimu „standby" nebo na více jak 260 cyklů vybití. Díky své inovované konstrukci, se zvýšil výkon LTX řady o více jak 20% oproti ostatním porovnatelným produktům. Tak jako ostatní baterie Leaftron, jsou i tyto akumulátory bezúdržbové, vysoce účinné, uzavřené a pracující v jakékoli poloze.

Upozornění!
Uzavřené bezúdržbové akumulátorové baterie VRLA lze obyčejnou nabíječkou na autobaterie snadno zničit. Informujte se o správné nabíječce v sekci Nabíječky.

Ochrana životního prostředí
Recyklujeme :)

Recyklujte s námi. Tonery, drobný elektroodpad a baterie naši zákazníci mohou zanechat na naší kamenné prodejně Praha 10 - Hostivař, Pražská 68/12 a my je za pomoci ZDE uvedených společností, necháme ekologicky zlikvidovat.

Jsme zapojeni a podporujeme 1 evropský den recyklace baterií. U obsluhy na prodejně si můžete zdarma dokonce vyžádat i jednu ze čtyř krabiček Ecochees do které lze sbírat vybité baterie v pohodlí domácností, kanceláří, školek, škol nebo ve vašem zaměstnání.

NEVYHAZUJTE OPOTŘEBENÉ BATERIE DO BĚŽNÉHO ODPADU, děkujeme Vám. Celý Team Top Battery.

VýrobceLeaftron
kapacita Ah5,4
hmotnost1,8kg
délka [mm]90
šířka [mm]70
výška [mm]107
napětí [V]12
typ kontaktůFaston 6,3 mm
typ bateriebezúdržbový, typ AGM (zvaný též jako gelový)
připravena k použitíano, nabitá
Max. vybíjecí proud 5 sec.81A
Dokumenty ke stažení