Ledlenser P5, kapesní svítilna, 500896

Akce
Obrázek
Ledlenser P5, kapesní svítilna, 500896 - novinka. Nízká hmotnost - pouze 80 g při délce 113 mm a průměru hlavice 26mm. Solidní světelný výkon - dosah světla až 120 m se světelným tokem až 140lm. Rapid Focus - rychlé změny nastavení světelného kužele jednou rukou
899 Kč
743 Kč bez DPH
Obvykle 2-5 dní
GLS 84 kč
Česká pošta 109 Kč
Top Trans 179 Kč
Kurýr Najbert (Praha) 149 Kč
Osobní odběr Zdarma

Více o dopravě

Kód500896
VýrobceLedlenser
Záruka84 měsíců
PopisTechnické parametryKe staženíAlternativní produkty

V porovnání se svými rozměry tato kapesní svítilna překvapí velmi nízkou hmotností: při délce 113 mm váží Ledlenser P5 pouze 80 g. Důvodem je její nízká náročnost z hlediska množství baterií. Pro světelný tok až 140 lm a dosah světla kolem 120 m potřebuje totiž pouze 1 baterii AA. Její volbou tedy pomůžete jak životnímu prostředí, tak své peněžence. Od homogenního kruhového nočního světla (rozostřeného) až po ostré paprsky dálkového světla (zaostřeného) - patentovaný systém Advanced Focus s reflektorovou čočkou poskytuje efektivní světlo uzpůsobené na míru.

Údaje o světelném toku (v lumenech) a maximálním dosvitu (v metrech) jsou měřeny při nejjasnějším nastavení a jsou udávány pro svítilnu s novými bateriemi nebo plně nabitým akumulátorem. Průměrné hodnoty se podle použitých baterií nebo akumulátorů mohou lišit o +/- 15 %. Průměrná doba svícení je udávána na nejnižší stupeň do světelného toku 1 lumen. Záruka na 7 let je podmíněna dokončením registrace.

Vybavení

-Nízká hmotnost - pouze 80 g při délce 113 mm a průměru hlavice 26 mm
-Solidní světelný výkon - dosah světla až 120 m se světelným tokem až 140 lm
-Rapid Focus - rychlé změny nastavení světelného kužele jednou rukou

Vlastnosti

-Vynikající kvalita světla značky Ledlenser - jas, dosah světla a doba svícení jsou ideálně uzpůsobeny zdroji energie

Rozsah dodávky

-Kapesní svítilna
-Baterie
-Pouzdro na opasek
-Poutko na ruku

Poučení

Výměna baterií
Pro výměnu baterie, je potřeba nejprve vypnout svítilnu, potom odšroubovat uzávěr na konci
svítilny. Vyndejte vybité baterie a zlikvidujte je v souladu s ekologickými předpisy. Vložte nové baterie pozitivní polaritou (+) první. Zavřete svítilnu našroubováním uzávěru zpět na místo. Důležité – při vkládání nových baterií, dejte pozor na polaritu (+) a (-), která je vyznačená v pouzdře pro baterie. V případě špatného vložení baterií hrozí exploze nebo poničení svítilny.

Baterie

Nikdy se nepokoušejte nabíjet baterie nebo použít nové a použité baterie společně. Používejte baterie vysoké kvality a stejného typu. Vždy vyměňte všechny baterie najednou. Nepoužívejte vysokonapěťové baterie ani akumulátory, nejsou kompatibilní s touto svítilnou. Pokud nehodláte používat svítilnu delší dobu, vyjměte baterie/akumulátory, aby se zabránilo poškození baterie v důsledku jejich vytečení. Vybité baterie by měly být také vyjmuty. Použité baterie jsou nebezpečný odpad a musí být zlikvidovány dle místních zákonů a předpisů.

Ochrana životního prostředí
Recyklujeme :) Recyklujte s námi. Tonery, drobný elektroodpad a baterie naši zákazníci mohou zanechat na naší kamenné prodejně Praha 10 - Hostivař, Pražská 68/12 a my je za pomoci ZDE uvedených společností, necháme ekologicky zlikvidovat. Jsme zapojeni a podporujeme 1 evropský den recyklace baterií. U obsluhy na prodejně si můžete zdarma dokonce vyžádat i jednu ze čtyř krabiček Ecochees do které lze sbírat vybité baterie v pohodlí domácností, kanceláří, školek, škol nebo ve vašem zaměstnání. NEVYHAZUJTE OPOTŘEBENÉ BATERIE DO BĚŽNÉHO ODPADU, děkujeme Vám. Celý Team Top Battery.


Příslušenství

Součástí balení může být šňůra na zavěšení, kterou lze upevnit na kroužek na uzávěru svítilny. Dále může být přibaleno pouzdro, které se může připevnit na opasek s maximální šířkou 80mm.

Varování

Nesviťte nikomu přímo do očí. Pokud paprsek svítí přímo do očí, odvraťte se od něho. Nepoužívejte spolu se svítilnou žádné zvětšovací přístroje, které by mohly světelný paprsek více zesílit. V případě, že je svítilna použita komerčně, uživatel musí používat výrobek v souladu s místními zákony a předpisy.

VýrobceLedlenser
délka [mm]113
vlastnostiNízká hmotnost, Solidní světelný výkon, Rapid Focus
680
14500896, Ledlenser P5, kapesní svítilna, 500896 - novinka
11 Mignon (AA) 1,5V
2120m
54h
2284/7 - po registraci produktu na www.ledlenser.cz
26140lm
271 Power LED
Dokumenty ke stažení
Alternativní produkty
EverActive FL-600 svítilna s CREE XM-L2 18650 / 3x AAA (R03)
839 Kč693 Kč bez DPH
Kat.číslo:102481
Skladem ihned k dispozici
Akce
Ledlenser P4X, kapesní svítilna 500747
749 Kč619 Kč bez DPH
Kat.číslo:500747
Obvykle 2-5 dní
P-série
P-série technologie

 

Tradiční série svítilen Ledlenser s označením ,,P,, prošla výrazným obrozením. Díky inovativním technologiím nabízejí svítilny v P-sérii nyní ještě větší výkon než doposud. Série je určena především profesionálům z řad hasičů, policistů a záchranářů. Přesto je však my sami pro Vás testujeme a naši zapálení kolegové a kolegyně sami vlastní klíčenkové i ruční verze. Rádi Vám na kamenné prodejně modely předvedeme v praxi.

Svítilny jsou vybaveny LED technologií s použitím reflektorových čoček, díky čemuž dosahují až extrémního světelného výkonu s minimální spotřebou energie. Jsou maximálně odolné i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky unikátní Smart Light Technology je možné světené funkce a programy nastavit zcela individuelně dle potřeby konkrétního uživatele. Intuitivní ovládání pomocí jediného tlačítka i rychlé zaostřování (Speed focus system) je přizpůsobeno pro práci v ochranných rukavicích. Na všechny produkty se vztahuje záruka 2 roky a po registraci produktu je záruka 7letá.