Baterie náhradní pro navigace TomTom One XL Traffic, TM800SL 1200mAh, Li-ion, (Blistr 1ks)

Obrázek
Náhradní baterie Li-ion pro navigace TomTom One XL, XL Europe Traffic, XL Traffic. Má životnost 12 měsíců oproti originálům jako Nokia, Samsung, HTC, kteří garantují 6-ti měsíční životnost.
301 Kč
249 Kč bez DPH
Obvykle 2-5 dní
GLS 84 kč
Česká pošta 109 Kč
Top Trans 179 Kč
Kurýr Najbert (Praha) 149 Kč
Osobní odběr Zdarma

Více o dopravě

Kód103545
PNTomTom One XL Traffic, 1200mAh, Li-Pol, (Blistr 1ks)
VýrobceCameron Sino
Záruka24 měsíců
PopisTechnické parametry

Náhradní baterie Li-ion pro navigace TomTom One XL, XL Europe Traffic, XL Traffic.

Parametry
- Kapacita: 1200 mAh
- Napětí: 3,7 V 
- Typ: Li-ion

Informace
Rozšířená životnost na 12 měsíců pro tuto baterii:
Výrobce této baterie ručí za svojí kvalitu, rozšířením životnosti na 12 měsíců. Životnost u těchto baterií PCS/SC je rozšířena z běžných 6-ti měsíců pro spotřební materiál na dvojnásobek, tj. 12 měsíců. Výrobci originálních baterií (jako Nokia, Samsung, HTC, ..) garantují pro výrobky základní 6-ti měsíční životnost.

Výrobce
Hong Kongská společnost Cameron Sino se specializuje na výrobu baterií pro mobilní telefony již od roku 2004. Postupně pronikla na americký a evropský trh a vybudovala vysokokapacitní moderní továrnu v Číně. Zákazníci dlouhodobě oceňují zejména výborný poměr cena výkon a kvalitu garantovanou dvojnásobnou zárukou oproti bateriím od výrobců mobilních telefonů. Ve výrobním programu má Cameron Sino kromě standardních baterií do mobilních telefonů a tabletů i baterie s vyšší kapacitou včetně zadních krytů, baterie do GPS přístrojů a autonavigací, do fotoaparátů včetně bateriových gripů atd.

Kompatibilita dle modelu
- TomTom One XL, XL Europe Traffic, XL Traffic

Ochrana životního prostředí
Recyklujeme :)

Recyklujte s námi. Tonery, drobný elektroodpad a baterie naši zákazníci mohou zanechat na naší kamenné prodejně Praha 10 - Hostivař, Pražská 68/12 a my je za pomoci ZDE uvedených společností, necháme ekologicky zlikvidovat.

Jsme zapojeni a podporujeme 1 evropský den recyklace baterií. U obsluhy na prodejně si můžete zdarma dokonce vyžádat i jednu ze čtyř krabiček Ecochees do které lze sbírat vybité baterie v pohodlí domácností, kanceláří, školek, škol nebo ve vašem zaměstnání.

NEVYHAZUJTE OPOTŘEBENÉ BATERIE DO BĚŽNÉHO ODPADU, děkujeme Vám. Celý Team Top Battery.

VýrobceCameron Sino
napětí [V]3,7 V
3Li-ion
41200 mAh
Rozměry52×34×6 mm